Lager´s Maskin & Consulting AB

Industrivägen 6
972 54 Luleå

 

Växel

0920-10206

 

Butik direkt

0920-249661

 

Fax

0920-231685

 

Öppettider

Måndag – fredag
07.00 – 16.00

Lunchstängt
11.00 – 11.45

Övrig tid journummer
070-625 50 48
070-666 34 68

Kontakta oss!

 

Kontakt

 


 

Karin Enström : Säljare / Butik

Karin Enström

Säljare / Butik

Telefon: 0920-249 661
E-post: karin.enstrom@lagersmaskin.se

Helena Lahti : Ekonomi

Helena Lahti

Ekonomi

Direkt: 0920-249 662
E-post: helena.lahti@lagersmaskin.se

Peter Lager : Försäljning, Service/underhåll <br>Produkt område: ledningskomponenter, mobil industriell hydraulik & filter, kranar

Peter Lager

Försäljning, Service/underhåll
Produkt område: ledningskomponenter, mobil industriell hydraulik & filter, kranar

Direkt: 0920-249 663
E-post: peter.lager@lagersmaskin.se

Ingvar Lager : Försäljning <br>Produktområde: Tätningar, cylindrar, hydraulik

Ingvar Lager

Försäljning
Produktområde: Tätningar, cylindrar, hydraulik

Direkt: 0920-249 664
E-post: ingvar.lager@lagersmaskin.se

Mikael Hedlund : Försäljning

Mikael Hedlund

Försäljning

Direkt: 0920-249 668
E-post: mikael.hedlund@lagersmaskin.se

Ulrik Carlenius : Hydraulverkstad

Ulrik Carlenius

Hydraulverkstad

Direkt: 0920-249 665
E-post: ulrik.carlenius@lagersmaskin.se

Mats Lager : Verkstadsansvarig

Mats Lager

Verkstadsansvarig

Direkt: 0920-249 666
E-post: mats.lager@lagersmaskin.se

Robin Grundström : Tekniker Kranar

Robin Grundström

Tekniker Kranar

Direkt: 0920-249 667
E-post: robin.grundstrom@lagersmaskin.se

Johan Lager : Tekniker Kranar

Johan Lager

Tekniker Kranar

Direkt: 0920-249 669
E-post: johan.lager@lagersmaskin.se